Browse By

Брати-лицарі Ради Св. Апостола Петра організували табір «Козацькі гарти»

У рамках постійної формаційної програми для чоловіків Лицарі Колумба Ради апостола Петра при парафії Різдва Пресвятої Богородиці в Мелітополі  було проведено табір «Козацькі гарти».

Захід відбувся  в Алтагірському лісництві  на березі  Молочного лиману. Учасниками табору були також чоловіки та підлітки з смт. Нижні Сірогози  Херсонської області.

Сьогодні складно організувати спільну платформу для спілкування різних поколінь. Основною метою наших зборів  було подолання прірви між поколіннями та відновлення передачі досвіду чоловічості від батька до сина, тому найстаршому  учаснику було 67 років, а наймолодшому – 10. Програма була складена відповідно до мети: спільне облаштування табору, приготування їжі, підготовка лінії перешкод, позитивні та мотивуючі розмови та пісні біля багаття, змагання у фізичній вправності та витривалості, і головне – спільна Літургія. Відсутність електроенергії та інтернету сприяло більш тісній  комунікації між чоловіками.

Під час ділення прожитим  після закінчення програми   всі учасники висловили своє задоволення та  говорили про майбутні подібні заходи.

У подальших планах Мелітопольська рада має зимові реколекції для чоловіків у відпустовому храмі св. Пророка Іллі с. Снігурівка Запорізької обл. Сподіваємося, що наші плани співпадуть з Божими, щоб чоловіки нашого краю змогли прославляти Ім’я Бога Живого та відновлювати духовність Південно-Східних українських степів.

Повідомив о. Олександр Богомаз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *