Browse By

Брати-лицарі з м. Хмельницького ушанували загиблих на Сході

З величезним хрестом та світлинами загиблих воїнів у Хмельницькому відбулась молитовна хода. Більше сотні хмельничан пройшлися центральними вулицями міста, щоб ушанувати загиблих на захисників України.

Попереду колони лицарі Колумба несли хрест, учасники тримали портрети загиблих воїнів. Молилися за мир в Україні, припинення війни на Сході, а також за Героїв Милосердя. Розпочався захід о 12:00 із Літургії, відслуженої на майдані Незалежності. Тут зібралися військові, рідні та друзі тих, хто загинув на війні. Бійці приїхали на молитовну процесію з усієї області. Присутнім роздали фотографії загиблих в АТО жителів області та жовто-блакитні стяги. Бійці принесли прапори батальйонів. Колона вишикувалася і рушила вулицею Соборною до пам’ятника Героям Небесної Сотні. Попереду несли велетенський хрест. — Цей великий хрест символізує всі біди українського народу. Кожне стояння під час нашої ходи дасть нам зрозуміти, чим є цей біль, — сказав настоятель римо-католицького храму Христа Царя Всесвіту о. Анатолій Білоус.


Під час молитовного ходу, який тривав кілька годин, духовенство, учасники АТО та рідні загиблих військових просили у Господа миру і кращої долі нашій країні. Організатори пояснили, чому молитовну ходу проводять на початку листопада. — З 1 по 9 листопада у всіх конфесій — поминальні дні, коли моляться за всіх померлих. Така сама хода пройшла сьогодні у Львові. Ми хочемо пояснити, що війна для нас є, вона нікуди не ділася. Нагадуємо людям, що до неї не можна звикати, — каже координатор центру допомоги учасникам АТО у Хмельницькій області Володимир Шрубковський. Учасники спустилися до Прибузької, далі піднялися вулицею Бандери до храму Христа Царя Всесвіту. Там відбулася свята літургія разом із військовими капеланами та поминальний обід.

Ходу пам’яті у Хмельницькому влаштовують другий рік поспіль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *