Browse By

В Івано-Франківську відбулись піврічні збори Регіональних делегатів та навчання для Великих Лицарів та Фінансових секретарів місцевих рад

У суботу, 17 листопада, в приміщенні Івано-Франківського Архієпархіального управління відбулись піврічні збори Регіональних делегатів та навчання для Великих Лицарів та Фінансових секретарів місцевих рад. У зібранні взяли участь представники Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської та Хмельницької областей.

 

Після реєстрації учасників та спільної молитви до присутніх звернувся Територіальний делегат Богдан Ковалів. Опісля слово мав о. Віталій Федун, який заохотив роздумати про служіння чоловіків в нашій церкві. Відтак з презентаціями, що стосуються питань розвитку і діяльності ордену виступили Територіальний директор у справах членства Левко Довган та Територіальний директор у справах програм Роман Панівник. Регіональні делегати Юрій Малецький і Іван Праворський поділились досвідом формування, розвитку та діяльності місцевих рад. Регіональний делегат Мирослав Мазур провів тренінг з питань “Контакти з медіа. Як представляти діяльність місцевих рад та регіонів у ЗМІ” Після чого відбувся круглий стіл на тему: “Обмін ідеями по розвитку лицарства”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *