Browse By

Брати-лицарі взяли участь у загальнонаціональній прощі в Зарваниці

Лицарі Колумба з Тернополя, Львова, Бродів, Дунаївців, Івано-Франківська взяли участь у загальнонаціональній прощі до ікони Зарваницької Божої Матері, що в Марійському духовному центрі — Зарваниця.

Проща до ікони Зарваницької Божої Матері відбувається щорічно. Щоразу вона присвячена доленосним подіям у житті нашої Церкви.

У 2021 році паломництво до чудотворної ікони Зарваницької Матері Божої присвячено 425-літтю проголошення Берестейської унії та молитві за мир в Україні.

Серед учасників цьогорічної прощі – єпископи Синоду Єпископів УГКЦ: архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський, опікун Марійського духовного центру у Зарваниці Василь Семенюк; архиєпископ і митрополит Львівський Ігор Возьняк; архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин; єпископ Стемфордської єпархії у США Павло Хомницький; єпископ Сокальсько-Жовківський Михайло Колтун; єпископ Самбірсько-Дрогобицький Ярослав Приріз; єпископ Стрийський Тарас Сеньків; єпископ Коломийський Василь Івасюк; єпископ Бучацький Дмитро Григорак; єпископ Чернівецький Йосафат Мощич; єпископ Кам’янець-Подільський Іван Кулик; екзарх Луцький Йосафат Говера; екзарх Харківський Василь Тучапець; екзарх Одеський Михайло Буній; єпископ-помічник Київської архиєпархії владика Йосиф Мілян і єпископ курії Києво-Галицького Верховного Архиєпископа Степан Сус; єпископ-помічник Стрийської єпархії Богдан Машишин; єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії Петро Лоза.

Напередодні, у суботу, в рамках прощі до Зарваниці відбулася зустріч Блаженнішого Святослава з молоддю. Це була уже десята така зустріч, під час якої Глава УГКЦ має нагоду звернутися до молодих людей зі своїм пастирським словом та відповісти на їхні запитання. Також у суботу відбувся традиційний похід зі свічками від парафіяльного храму до місця об’явлення Діви Марії, де було відслужено Молебень до Пресвятої Богородиці за мир в Україні та припинення пандемії. Вночі у Зарваниці проходили нічні чування.

Приємно бачити, що рік у рік кількість рад Лицарів Колумба на прощі зростає.

Лицарі з міст Тернополь, Львів, Броди, Дунаївці, Івано-Франківськ долучилися до організації прощі. Велика подяка лицарям цих рад за ваше служіння!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *