Browse By

Лицарі Колумба на варті ЖИТТЯ

Одним із найважливіших пунктів програми Лицарів Колумба в категорії ЖИТТЯ є програма “Інкубатор для немовлят”, саме тому, Лицарі Колумба Ради 15801 імені святого Івана Павла ІІ при архикатедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії передали у пологове відділення КНП Жовківської міської ради «Жовківська лікарня» обладнання, яке допоможе зберегти життя новонародженим дітям.
Так, за сприяння Національного Капелана архієпископа Мечислава Мокшицького, до пологового відділення лікарні було доставлено інкубатори для новонароджених, транспортний інкубатор, апарат УЗД, кардіомонітор, респіратори, реабілітаційні ліжка для новонароджених та інше обладнання.
Національний Делегат Юрій Малецький, який також був присутній при передачі зазначив: “Лицарі Колумба в цілому світі дуже активно працюють для забезпечення збереження життя новонароджених дітей та їх матерів. Існує ціла програма “ЖИТТЯ” завдяки якій, ми скоординовано підтримуємо пологові будинки, жіночі консультації та лікарні, всяко допомагаючи у захисті та збереженні життя усіх громадян”.
Дане обладнання призначене для забезпечення життя і здоров’я найменших пацієнтів і дасть змогу проводити реанімаційні заходи новонародженим малятам. Крім того, транспортувати недоношених немовлят в спеціалізовані клініки та проводити ранню діагностику різних патологій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *