Browse By

Брати-лицарі з Києва та Ірпеня відвідали поранених воїнів у Ірпінському військовому госпіталі

З нагоди свята Великомученика Димитрія 7 листопада  брати-дицарі Ради Св. Василія, а також Ради Миколая Чарнецького в Ірпені разом з о. Віталієм Воєцою в черговий раз привітали наших захисників, котрі знаходяться на лікуванні в Ірпінському госпіталі ЗСУ.

Проект зреалізували спільно з братами-Лицарями з Ірпеня в кілька етапів. Звичайно, основою проекту були кошти, які зібрали самі брати, а також пожертви доброчинців з Канади. Наступний етап – це закупівля складників кожного подарунка, а це час, зусилля і пальне. Важливим етапом реалізації проекту є також пакування подарунків, на що йде 2-3 години вечірнього післяробочого часу. І вже завершальний етап – це відвідини воїнів в лікарні.

Окрім доброго слова підтримки та подяки, наші воїни отримали подарунки – т.зв. “набори на щодень”, або “джентельменські набори” (рушничок, бритва, серветки, зубна паста і щітка, шкарпетки тощо). Насправді хлопці достойно тримаються, навіть незважаючи, що багатьом з них ще не одну операцію треба перенести, протезування, реабілітацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *