Browse By

Допомога вимушеним переселенцям

На звернення адміністратора парафії Святих Кирила і Методія о. Романа Довганя 10 червня брати-лицарі Львівських Рад відвідали гуртожиток Львівського Торговельно-економічного Університету, в якому проживають понад 300 вимушених переселенців, 100 з яких діти, майже всі –  це українці з окупованих територій- Донеччини, Луганщини, Харківщини та Херсонщини.

В основному це жінки, діти, інваліди та люди похилого віку. Ще 4 роки тому приміщення гуртожитку були визнані, як непридатні для проживання і він був зачинений, а з початку повномасштабної агресії росії сюди було заселено людей, які були змушені покинути свої домівки. Більшість з них сьогодні не мають куди повертатися, адже їхнє житло або зруйноване, або захоплене окупантами.

Щоб хоч трохи покращити побут цих людей Лицарі Колумба спільно з Міжнародною Католицькою Міграційною Комісією (ICMC) придбали 4 пристрої для нагріву води (бойлери) а також засоби особистої гігієни та побутову хімію. «це наша перша допомога цим людям, які втратили практично все. Лицарі Колумба вже більше 15 місяців безперервно працюють, щоб допомогти і підтримати тих, хто цього потребує. Росія не припиняє свою агресію і від цього страждає що раз більше українців, а найстрашніше, – маленькі діти. Лицарі Колумба з цілого Світу не припиняють підтримувати Україну у цій боротьбі і допомагатимуть стільки, скільки це буде потрібно» – зазначив Національний Делегат Лицарів Колумба в Україні Юрій Малецький.

Нагадаємо, що усі, хто бажає долучитися та підтримати діяльність Лицарів в Україні може скласти пожертву на рахунок БО «Українська Рада Лицарів Колумба»

Одержувач: Благодійна організація «Українська Рада Лицарів Колумба» ЄДРПОУ 39868343 IBAN: UA783253650000002600001709816 в ПАТ «КРЕДОБАНК» м. Київ, МФО 325365

Призначення: Благодійна Пожертва.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *