Browse By

Ініціація Лицарів Колумба на другий ступінь в м. Дунаївці

23 червня в костелі св. Архангела Михаїла (м. Дунаївці) після урочистої Літургічної Служби відбулася церемонія ініціації на другий ступінь Лицарів Колумба Ради № 16417 та № 16892.

Головним завданням «Лицарів Колумба» – «міцної правої руки Церкви», як її назвав Папа Йоан Павло ІІ – цілковито підтримувати Католицьку Церкву в її євангелізаційній місії через пропагування таких чеснот, як милосердя, єдність, братерство та патріотизм, а також підтримка католицьких родинних цінностей.

Членство в Ордені Лицарів Колумба складається з чотирьох різних ступенів, кожен з яких ілюструє певний принцип ордену: 1 ступінь – благодійність, 2 ступінь – єдність, 3 ступінь – братерство, 4 ступінь – патріотизм.

Благодійність – “Возлюби ближнього свого, як самого себе”. Наша католицька віра вчить нас Членів Лицарів Колумба проявляти любов до своїх ближніх жертвуючи їжу для місцевих їдалень і продовольчих складів, працею волонтера, духовною та матеріальною допомогою матерям, які жертвують життя для своїх дітей. Лицарі визнають, що наша місія, і наша віра в Бога, спонукує нас діяти. Немає кращого способу випробувати любов і співчуття, ніж допомагати нужденним, – виклик на який ми відповідаємо кожен день.

Єдність – Ніхто з нас такий добрий, як всі ми разом. Члени Лицарів Колумба всі знають, що – разом – ми можемо зробити набагато більше, ніж кожен з нас може окремо. Таким чином, ми єднаємось і підтримуємо один одного. Це не означає, що ми завжди згідні, або що ніколи не маємо різниця в думках. Це означає, що – як Лицар Колумба – ти можеш розраховувати на допомогу і підтримку твого брата Лицаря, коли ви працюєте для покращення життя у своїй парафії та громаді.

Братство – Всечесний Майкл Маꥳвні заснував Лицарів Колумба, щоб вони в значній мірі, допомагали вдовам і маленьким дітям, які залишилися без батька сім`ї. Програма страхування Ордена продовжує робити це сьогодні, так само як і окремі лицарі для допомоги хворим, інвалідам та членам їх сімей. У спільноті Лицарів Колумба, ми пильнуємо і піклуємось один про одного.

Патріотизм – Члени Лицарів Колумба, будь то українці, поляки, американці, канадці, мексиканці, кубинці, філіппінці – це патріотичні громадяни. Ми пишаємося нашою відданістю Богу і країні, і покладаємося на Бога і країну. Будь то в громадській або особистій сфері життя, лицарі нагадують світові, що католики підтримують свої народи і є патріотами та громадянами своєї країни.

Під час Літургії було наголошено на важливість Служіння Лицарів Колумба на благо Церкви, людей та суспільства, а також висловлено їм вдячність та побажав успіхів у подальшому Служінні.

Після ініціації введення Лицарів Колумба на другий ступінь відбулося святкове частування на якому брати-лицарі приймали вітання з приводу цієї радісної події.

 Vivat Jesus!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *