Browse By

Лицарі Колумба на захисті сім’ї

З 13 по 20 травня 2018 року з ініціативи Духовної Ради християнських церков міста та за підтримки міського голови у м. Хмельницькому тривав «Тиждень сім’ї». Відбувалися конкурси для молоді, сімей та дітей, сімейно-спортивні ігри тощо. У заключний день 20 травня вулицями м. Хмельницького відбулася хода за сімейні цінності у якій взяли участь представники християнських церков міста. Лицарі Колумба, які завжди стоять на захисті сімейних цінностей, зі своїми родинами взяли активну участь у ході, що розпочалася від Римо-католицького храму Христа – Царя Всесвіту до кінотеатру ім. Шевченка.

 

Лицарі разом із небайдужими хмельничанами вийшли на захист сім’ї, яку ми бачимо як союз чоловіка й жінки, що є природним і основним осередком суспільства та має право на захист з боку суспільства і держави.

Під час ходи люди вигукували гасла та співали пісні на підтримку родин та сімейних цінностей.

 

Біля кінотеатру ім. Шевченка відбувся святковий концерт, на якому виступили творчі колективи міста. Перед концертом до учасників ходи звернулися із привітанням та словами підтримки представники духовенства міста та влади, а саме: митрополит Антоній Махота, голова обласної державної адміністрації В. Лозовий, мер міста О. Симчишин та інші.

  

Глибоку занепокоєність у Лицарів викликає той факт, що в Україні, на жаль, так і не визначились зі стратегією розвитку та підтримки сім’ї. Така стратегія, на нашу думку, повинна базуватися на традиційних для України духовно-моральних цінностях і традиційному для нашого народу розумінні сім’ї як союзу чоловіка та жінки.

Ми розуміємо, що на становище людей і сімей в Україні сьогодні впливають сирітство, наявність дітей-інвалідів та дітей з особливими потребами, одинокі матері, неповні сім’ї, неможливість повноцінно реалізувати свої конституційні права на лікування, навчання, житло, соціальний захист, гідний життєвий рівень тощо. Але з незрозумілих причин влада України надає пріоритетну увагу штучно створеній проблемі так званої дискримінації людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією, що знайшло своє відображення в «Плані дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року» затвердженому Кабінетом Міністрів України 23 листопада 2015 року. Також, у 2015 році Верховною Радою України були внесені зміни до Кодексу законів про працю. Головна мета цієї ініціативи – впровадити словосполучення «ґендерна ідентичність» і «сексуальна орієнтація» у національне законодавство. Іншими словами, для роботодавців фактично була встановлена пряма заборона (зокрема для релігійних і навчальних закладів) відмовляти у працевлаштуванні особам, які ведуть та пропагують аморальний спосіб життя або мають розлади власної психосексуальної ідентифікації.

На наш погляд, необхідним є створення умов в Україні для спрямування державної політики на покращення морального здоров’я нації, в тому числі шляхом впровадження дієвих механізмів утвердження сімейних цінностей.

Vivat Jesus!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *