Browse By

Лицарі Колумба обрали нового Найвищого Лицаря!

Рада директорів Лицарів Колумба 5 лютого обрала Патрика Келлі  (Patrick E. Kelly) наступним Найвищим лицарем, щоб продовжити місію благодійності, єдності і братерства, закладену засновником Ордену Блаженним Майклом Макґівні майже 140 років тому.

Карл А. Андерсон піде у відставку 28 лютого, після більш ніж 20 років служіння в якості Найвищого лицаря і після досягнення обов’язкового пенсійного віку 70 років. Він залишить у спадок християнське свідчення і служіння Католицькій церкві, лицарям Колумба і спільнотам у всьому світі.

Патрік Келлі стане 14-м Найвищим лицарем Ордену з 1 березня 2021 року.

Заява Найвищого лицаря Карла Андерсона, який іде у відставку: «Правління Лицарів Колумба обрало Патріка Келлі надзвичайно кваліфікованого нового Найвищого лицаря. Патрік присвятив своє життя служінню Церкві, своїй країні і лицарям Колумба. Він чотири роки займав пост заступника Найвищого лицаря і є різнобічним державним службовцем з дипломатичним і військовим досвідом. Він ідеально підходить для продовження роботи лицарів Колумба, коли ми вступаємо в нову еру, вірний нашим принципам милосердя, єдності і братерства і в тісній співпраці зі Святим Престолом і єпископами в усьому світі. Як заступник Найвищого лицаря Патрік відіграв провідну роль в декількох великих ініціативах, включаючи наші міжнародні зусилля щодо забезпечення свободи віросповідання, нашу Ініціативу ультразвуку на захист життя і нашу нову публічну церемонію посвяти. Він також був виконавчим директором Національного храму Святого Івана Павла II, керуючи його перетворенням, створивши в ньому місця для поклоніння і виставку світового рівня, присвячену життю Святого Івана Павла II. Зовсім недавно Патрік очолив спільний виклик лицарів на пандемію COVID-19 під назвою «Не залишати сусіда позаду». Завдяки цій ініціативі брати-лицарі по всьому світу обслуговують ізольованих і самотніх людей, що знаходяться на карантині, підтримуючи продовольчі запаси і надають інші важливі послуги. У Патріка є досвід і тверда віра, необхідні, щоб вести лицарів в майбутнє».

Більше десяти років Патрік Келлі працював на вищому рівні на передньому фронті роботи Лицарів в царині благодійництва, захисту інтересів і управління багатомільярдними страховими і інвестиційними операціями організації. Пан Келлі приєднався до Лицарів як студент університету у Вісконсині в 1983 році, а потім обіймав посаду регіонального делегата в окрузі Колумбія з 2012 по 2013 рік. Він був призначений віцепрезидентом лицарів з державної політики в 2006 році і був обраний заступником Найвищого лицаря в січні 2017 року.

Заява архієпископа Вільяма Е. Лорі, верховного капелана лицарів Колумба: «Правління Лицарів Колумба обрало нового блискучого Найвищого лицаря, з яким я мав честь працювати більше десяти років. Патрік Келлі – віддана людина, батько трьох маленьких доньок і людина глибокої віри з багаторічним досвідом роботи в якості державного службовця. Він володіє знаннями, досвідом і відданістю, необхідними для просування Ордену на служінні нашим братам-лицарям, їх родинам, нашим парафіям і нашим громадам».

Новообраний Найвищий лицар – капітан флоту у відставці з 20-річною військовою службою. У 2016 році він пішов у відставку з резерву корпусу генерального прокурора ВМС США (JAG), де він спеціалізувався в галузі міжнародного і оперативного права і займав посаду командира підрозділу міжнародного права в Військово-морському коледжі США. Раніше пан Келлі мав довгу кар’єру на державній службі, яка включала в себе консультативні функції при Конгресі і Міністерстві юстиції. Патрік Келлі також працював старшим радником Посла з особливих доручень з міжнародної релігійної свободи в Державному департаменті. У його обов’язки входило виступ в якості основного співрозмовника Департаменту зі Святим Престолом і іншими країнами з питань свободи віросповідання.

Пан Келлі має ступінь юриста юридичного факультету університету Маркетт і ступінь магістра богослов’я Папського інституту вивчення шлюбу і сім’ї Івана Павла II при Католицькому університеті Америки.

Заява, обраного Найвищим лицарем, Патріка Келлі: «Я радий, вдячний і благословенний. Для мене велика честь бути покликаним служити Найвищим лицарем. Я вдячний своїй дружині та родині, а також моїм братам-лицарям, за цю надану мені честь і привілей. Мені пощастило, що я працював разом з Найвищим лицарем Карлом Андерсоном, який так багато зробив для посилення лицарів Колумба і виконання нашої місії актами любові, доброти, співчуття і молитви, які допомогли великій кількості людей тут, вдома і в усьому світі. Карл давно був мені другом, і хоча я вважаю себе одним з наших численних колег, яким буде не вистачати його щоденної співпраці, я знаю, що він буде і далі вносити великий внесок у благо Ордену як колишнього Найвищого лицаря і члена правління директорів. Я бажаю Карлу, його дружині Доріан і всій родині Андерсон всього найкращого і дякую їм за все, що вони зробили для служіння Лицарям і Церкві».

«Я нестерпно чекаю продовження великої роботи Карла і буду прагнути керувати лицарями Колумба, керуючись принципами благодійності, єдності і братерства відповідно до бачення Блаженного Майкла Макґівні. Ці принципи сьогодні так само важливі, як і майже 140 років тому, коли ми були засновані. Це перевірений шлях до поглиблення нашої католицької віри і побудови міцних сімей, міцних парафій і міцних спільнот, які працюють разом для загального блага і визнають гідність і цінність кожної людини. Я прошу молитви, оскільки я намагаюся просувати велику історію і традиції лицарів Колумба в служінні Господу, його Церкві, нашим братам-лицарям і їх сім’ям, нашим парафіям і нашим громадам».

http://kofc.org/en/news-room/articles/supreme-knight-elect.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *