Browse By

Завдання на Лютий 2021

Лютий 2021

“І приходить до Нього прокажений, благає Його, і на коліна впадає та й каже Йому: Коли хочеш, Ти можеш очистити мене! І змилосердився Він, простяг руку Свою, і доторкнувся до нього, та й каже йому: Хочу, будь чистий! І проказа зійшла з нього хвилі тієї, і чистим він став.” Мр. 1:40-42

Яку глибоку віру мав цей прокажений. Він поза всяким сумнівом знав, що Христос може зцілити його і зробити чистим. Покірність прокаженого та цілюща благодать Христа дозволила йому вилікуватися. Чи ми усвідомлюємо власну потребу зцілення? Чи ми підходимо до Христа в таїнстві сповіді з подібною вірою, кажучи Божественному Лікареві: “Якщо хочеш, можеш зробити мене чистим”? Припадімо ж на колінах до Христа в усвідомленні своїх гріхів, щоб знову очиститися завдяки Його милосердю.

 Завдання на цей місяць від Найвищого Капелана Архієпископа Вільяма Е. Лорі:

Цього місяця я закликаю вас щовечора мати іспит сумління та принаймні раз висповідатися. По-друге, я закликаю вас розпочати всією радою (або продовжити) перегляд відеосеріалу Лицарів Колумба До боротьби, а особливий акцент зробити на епізоді «Духовна боротьба».

Запитання для роздумів:

Наслідки цієї жахливої хвороби – прокази –  неможливо було проігнорувати. А чи бувають випадки, коли ти ігноруєш те, що гріх – це дуже зле і це дуже серйозно? Чи регулярно ти звертаєшся до свого сумління, щоб у смиренні зрозуміти про свою потребу знову стати чистим? Чи прагнете ви уникати того, що призводить до гріха, чи буваєте ви необережними чи гордими, коли йдеться про випадки гріха?

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *