Browse By

Засновано першу Раду Лицарів Колумба в Одеському екзархаті УГКЦ

З благословення правлячого єпископа Михаїла (Бубнія), Екзарха Одеського і за сприяння Територіального Делегата Лицарів Колумба в Україні бр. Богдана Коваліва, в суботу 16 березня 2019 року в місті Одеса при катедральному храмі святого апостола Андрія Первозванного УГКЦ відбулася перша ініціація Лицарів Колумба в Одесі.

На початку всі учасники події взяли участь у молебні до Христа Чоловіколюбця, яку очолив єпископ Михаїл. У своєму слові до кандидатів, владика,  який теж декілька років тому став Лицарем Колумба, зазначив: “Ваша рішучість і відвага посвятитися у лицарство свідчить про те, що ви готові не тільки регулярно брати участь у церковних Богослужіннях, але й бажаєте активно включатися в життя та діяльність наших парафій, бути чутливими на потреби інших людей займаючись благодійністю і творити правдиве братерство ревних і практикуючих християн-католиків”. Подякувавши кандидатам за відвагу, владика коротко пояснив також головні принципи цього лицарського Братства.

Після молитви почалася ініціація, яку провела команда ініціації з м. Києва у складі 5 братів-лицарів: Миколи Мостов’яка, Романа Панівника, Левка Довгана, Миколи Дмитровського та Степана Джуса. В рамках першої ініціації було прийнято 40 братів, серед яких п’ять священиків і один диякон: о. Микола Слободян, судовий вікарій і економ Одеського екзархату, о. Руслан Остафій, адміністратор катедрального храму св. апостола Андрія Первозванного м. Одеси, о. Ігор Тарас, сотрудник при катедральному храмі м. Одеси, о. Петро Маковецький, віце-канцлер Одеського екзархату та сотрудник при парафії святих апостолів Петра і Павла м. Южного, о. Віталій Бурчин, сотрудник при парафії Вознесіння Господнього м. Одеси та о. д-н Назарій Лабай.

По завершенні ініціації, брати-лицарі ухвалили своє перше рішенням про створення нової Ради Лицарів Колумба Святого Апостола Андрія Первозванного у м. Одеса та обрали її провід, який очолили Великий Лицар бр. Дмитро Артеменко та Заступник Великого Лицаря бр. Ігор Пенязєв. Капеланом ради владика Михаїл благословив о. Руслана Остафія.

На завершення цієї пам’ятної події учасники зробили спільне фото, опісля мали можливість розділити спільну трапезу та особисто поспілкуватися і послухати про досвід служіння братів-лицарів в Києві та інших містах України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *