Browse By

Відбулася ініціація та урочиста зміна капелана Ради Лицарів Колумба Св. Василія у Києві

6 травня 2020 р., у день святого мученика Юрія Переможця, до Ради #16250 Святого Василія Великого вступили нові брати.

Ними стали отці Макарій Солюк ЧСВВ та Йосафат Ковалюк ЧСВВ, які віднедавна служать в київському монастирі. Отець Макарій призначений капеланом Ради.

Ініціація-прийняття відбулася в обідню пору в храмі з дотриманням соціальної дистанції та інших існуючих обмежень. На жаль, з огляду на карантин лише кілька братів були присутні на урочистій події.

На початку церемонії брат Левко Довган оголосив фундаментальні принципи Ордену: Благодійність, Єдність і Братерство, після чого кандидати склали присягу. Новоприйнятим Лицарям вручили вервицю і відзнаку члена Ордену.

По завершенні церемонії отець Роман символічно передав офіцерську відзнаку капелана отцю Макарію.

На завершення церемонії учасники оплесками привітали нових братів. Отець-ігумен Тарас Тижник подякував попередньому капеланові о. Роману Шуп’яному та привітав нових членів Ради – о. Макарія та о. Йосафата.

Отець Роман сьогодні завершив своє служіння в монастирі Св. Василія в Києві. Він був одним із засновників та натхненників створення Ради Лицарів Колумба Св. Василія і багато років старанно і жертовно працював для розбудови та духовного проводу лицарської спільноти. Найближчим часом отець розпочне служіння в монастирі Святих Апостолів Петра і Павла в місті Дрогобичі.

Нехай Господь благословляє отця на його новому місці служіння!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *