Browse By

Вручення стипендій семінаристам Київської Трьохсвятительської духовної семінарії

18 березня 2019 р. Територіальний делегат бр. Богдан Ковалів і провід Київських осередків Лицарів Колумба в складі Регіональних делегатів бр. Петра Галуги і бр. Миколи Мостов’яка, Великих Лицарів Рад #15802 і #15800 бр. Миколи Дмитровського і бр. Михайла Канафоцького, а також заступника Великого Лицаря Ради #16250 бр. Олега Марцінковського, вже традиційно, четвертий рік поспіль, відвідав Київську Трьохсвятительську духовну семінарію.

Після спільної молитви вступне слово промовив ректор семінарії прот. Петро Жук. Він наголосив на унікальності нашого ордену, який об’єднує чоловіків – мирян у лоні Церкви.

Після цього Регіональний делегат Лицарів Колумба Петро Галуга зробив презентацію ордену Лицарів Колумба для семінаристів 1-6 курсу, які так чисельно зібралися в храмі. Для розширення нашого ордену на теренах України, дуже велике значення має, щоб майбутні священики були учасниками ордену Лицарі Колумба. Надихаючись прикладом і авторитетом священика на парафії, чоловічий мирянський рух отримає новий поштовх для розвитку на благо Церкви і України.

Відтак, від імені Ради #15802 кн. Аскольда, Ради #15800 Св. Володимира та Ради #16250 Св. Василія Великого семінаристам Ігорю Амброзу, Андрію Хомену та  Антонію Сидоруку було вручено грошові стипендії на загальну суму 22 000 грн.

На завершення зустрічі, отець-ректор Петро Жук висловив подяку Лицарям Колумба за їхнє служіння та підтримку семінаристів, а також зачитав і вручив Патріаршу грамоту Територіальному делегату Лицарів Колумба в Україні Богдану Коваліву.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *