Browse By

Вшанування ікони Святого Йосифа в Одесі

01 жовня 2023 р., у день Покрови Пресвятої Богородиці, (який також є Днем Захисників і Захисниць України), у катедральному храмі Святого апостола Андрія Первозванного в м. Одеса, брати-лицарі Одеської Ради #17258 разом з Національним Капеланом для греко-католиків владикою Михайлом Бубнієм, Екзархом Одеським, священниками, монахинями, парафіянами і гостями парафії, провели останній день дев’ятниці перед іконою Святого Йосипа Обручника.

Ця ікона прибула до парафії Святого апостола Андрія Первозванного в Одесі 24 вересня. А вже 2 жовтня ікона святого Йосипа Обручника вирушить до інших осередків і рад Лицарів Колумба в Україні, і таким чином продовжить прочанську програму нашого братства, аби кожен охочий міг принести Святому Йосипу свою молитву і прохання.

Після завершення Архиєрейської Божественної Літургії владика Михайло Бубній провів перед іконою Святого Йосипа чин благословення родин. Дякуємо нашій Найвищій Раді Лицарів Колумба в Україні за таку чудову можливість прийняти у нашому храмі ікону святого Йосифа Обручника, котрий приносить наші молитви перед престолом Бога Всевишнього.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *