Browse By

Завдання на Серпень 2021

Серпень 2021

“А Марія промовила: Величає душа моя Господа, і радіє дух мій у Бозі, Спасі моїм, бо зглянувся Він на покору раби Своєї” Лк. 1:46-48

Спільна молитва разом зближує сім’ї з Богом і одного з одним. Коли Марія відвідує свою двоюрідну сестру Єлизавету, найперше, що вони роблять – моляться. Єлизавета проголошує благословення, яке ми повторюємо кожного разу, коли промовляємо “Радуйся, Маріє” [“Богородице Діво, радуйся”], і Марія відповідає гімном похвали під назвою “Магніфікат”.  Блаженний Майкл Мак-Ґівні, день якого ми святкуємо 13 серпня, походив з дому, сповненого молитви, і, завдяки його роботі зі зміцнення сім’ї, ми називаємо його “Апостолом християнського сімейного життя”. Закликаю, щоб ви намагались зробити власні домівки місцями молитви, щоб зміцнювати наші сім’ї та ставати ближчими до Бога.

 Завдання на цей місяць від Найвищого Капелана Архієпископа Вільяма Е. Лорі:

У цьому місяці я прошу вас молитися кожен день особисто, або з сім’єю, просячи заступництва Блаженного Майкла Мак-Ґівні, щоб жити в більш молитовному домі. Можна використовувати для цього молитву за його канонізацію. По-друге, я закликаю вас допомогти вашій раді у програмі Віра в Дії – Вечір сімейної молитви чи Родинний тиждень із посвятою Отцю Мак-Ґівні.

Запитання для роздумів:

Чи підтримуєте ви добрі і регулярні  молитовні звички у вашому домі? Як ви можете вдосконалити ваше сімейне молитовне життя? Що можна зробити для глибокого власного молитовного життя?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *