Browse By

Введення в уряд Національної Ради Лицарів Колумба в Україні

31 жовтня , в першу річницю проголошення блаженним о.Майкла Мак-Ґівні, у Львові в римо-католицькому храмі Архистратига Михаїла відбулася ще одна історична святкова  подія в житті нашої спільноти лицарів – урочисте введення в уряд на 2021-22 братерський рік Національної Ради Лицарів Колумба в Україні.

Святкову урочисту Мессу очолили Національний Капелан для римо-католицьких рад в Україні Митрополит Львівський Мечислав Мокшицький та Помічник Національного Капелана о.Валентин Розгон, а співслужили священники Львівської дієцезії РКЦ. Також на урочистій Месі та церемонії був присутній консультант Найвищої Ради Лицарів Колумба Лєшек Ваксмундзкі.

Церемонію введення в уряд провів Національний Делегат Юрій Малецький, якого напередодні відповідно до правил і законів Ордену ввів в уряд Найвищий Лицар Патрік Келлі. Під час Святої Месси Митрополит Мечислав Мокшицький зніс свої молитви до Господа Бога про успішну діяльність Національної Ради Лицарів Колумба в Україні у цьому братерському році, окропив святою водою відзнаки Національних Офіцерів та Регіональних Делегатів та благословив лицарів на плідну працю на благо Церкви, Ордену та України.

Посадовці національного уряду Лицарів Колумба склали урочисту обітницю сумлінно і добросовісно виконувати обов’язки, а далі Національний Делегат Юрій Малецький та Митрополит Мечислав Мокшицький урочисто вручили Національним Офіцерам  та Регіональним Делегатам їхні відзнаки, а дружинам офіцерів пам’ятні подарунки та квіти.

Після завершення урочистої церемонії парох храму отець Яцек Коцур розповів історію парафії та як відбувалося будівництво храму Архистратига Михаїла, а також як у храмі з’явився образ Ґваделупської Богородиці, яка є заступницею Ордену Лицарів Колумба.

Завершилися урочистості братерською зустіччю з невеликим частуванням в парафіяльній залі, яку приготували лицарі нещодавно створеної ради Лицарів Колумба в Україні на цій сихівській парафії.

Підготував Регіональний Делегат Ігор Ванюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *